PULSAR OPTICS

Pulsar Optics SIA ir daļa no Yukon Advanced Optics Worldwide, kura galvenais birojs atrodas Eiropas sirdī, Lietuvā. Mūsu vēsture aizsākās 1991. gadā. To sāka draugu grupa, kurus vienoja aizraušanās ar cilvēka spēju paplašināšanu. Šī entuziastu grupa savulaik nepabeigtas dzīvojamās ēkas pagrabā montēja pirmās koka novērošanas caurules.

Trīs desmitgades vēlāk Yukon Advanced Optics Worldwide pierādīja, ka ir pasaulē vadošais termālās attēlveidošanas un digitālo nakts redzamības ierīču ražotājs, tendenču noteicējs un inovāciju līderis. Viena lieta, kas laika gaitā nav mainījusies, ir tā pati aizrautība, kas vadīja dibinātājus pašā sākumā un ar ko mēs tagad dalāmies ar vairāk nekā 1200 kolēģiem visā pasaulē.

Mūsu uzņēmums ir gājis garu ceļu, un šis ceļojums ar katru dienu kļūst arvien aizraujošāks.

Tā kā esam augsto tehnoloģiju uzņēmums, mēs meklējam inovācijas un jauninājumus katrā nākamajā solī, ko speram. Mēs meklējam jaunus veidus, kā uzlabot un izmantot vismodernākās tehnoloģijas, lai iepazītu dabas pasauli un dotu iespēju āra piedzīvojumu meklētājiem visā pasaulē.

Yukon Advanced Optics Worldwide ir pionieris civilo termokameru ražošanā, un tā produkti tiek eksportēti uz vairāk nekā 70 pasaules valstīm, no kurām galvenie tirgi ir ASV un Eiropa. Tas ir viens no nedaudzajiem ražotājiem, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu un šodien piedāvā vairāk nekā 200 ražojumu. Pazīstamākie zīmoli ir PULSAR un Yukon Advanced Optics.

Mēs izstrādājam optiku un elektrooptiku ar uzlabotu funkcionalitāti gan profesionāliem, gan amatieru piedzīvojumiem. Pašu ražotā programmaparatūra un programmatūra garantē mūsu ierīču optimizāciju un būtisko kvalitāti. Nepārtraukti ieviešot tehnoloģiskās inovācijas, mēs cenšamies uzlabot cilvēka spējas un nodrošināt meistarību un lielākus panākumus nelabvēlīgos dabas apstākļos.

Mūsu termovīzijas un nakts redzamības ierīces izmanto gandrīz visās valstīs un kontinentos:

  • Glābēji;
  • Mednieki;
  • Brīvdabas entuziasti;
  • Makšķernieki;
  • Dzīvnieku un dabas pētnieki.