Sīkdatņu politika

Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē invest.latgale.lv

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja (apmeklētāja) galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt apmeklētāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.

Tīmekļa vietne invest.latgale.lv izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Vietnē invest.latgale.lv izmantotās sīkdatnes

Latgales plānošanas reģions izmanto statistikas sīkdatnes, kas ļauj analizēt un izprast, kā vietnes apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietni, analizēt apmeklētāju skaitu un intensitāti. Tās paliek apmeklētāja galaiekārtā pēc mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas. Esošās sessijas sīkdatne ir domāta lietošanas ērtuma uzlabošanai. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu.

Kā izdzēst sīkdatnes vai bloķēt to uzstādīšanu?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ir iestatītas automātiski pieņemt sīkdatnes. Jūs varat izslēgt sīkdatnes Jūsu pārlūkprogrammā. Pārlūka iestatījumos var arī bloķēt sīkdatnes vai norādīt, lai pirms sīkdatnes saglabāšanas datorā tiktu parādīts brīdinājuma paziņojums.

Noklikšķinot uz kādu no saitēm, Jūs varat iepazīties ar katras pārlūkprogrammas sīkdatņu politiku un to dzēšanas instrukcijām:

Ja Jums ir nepieciešama plašāka informācija par sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet mājaslapu www.aboutcookies.org, kurā Jūs atradīsiet detalizētu, neatkarīgu informāciju par to, kā atspējot sīkdatnes, izmantojot pārlūka uzstādījumus, un, kā dzēst sīkdatnes, kas jau ir Jūsu datorā.

Ja vēlaties, Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics pārlūkprogrammas opciju opt-out.

Atteikšanās no sīkdatnēm nozīmē, ka Jums var nākties pašrocīgi pielāgot atsevišķus iestatījumus vietnē ikreiz, kad to apmeklēsiet. Tāpat var nedarboties atsevišķi vietnes pakalpojumi un funkcijas.

Sīkdatņu uzglabāšana.

Statistiskas sīkdatnes glabājas pastāvīgi vai līdz brīdim, kamēr tās tiek speciāli izdzēstas.

Izmaiņas sīkdatņu politikā

Latgales plānošanas reģions var pārskatīt un grozīt savu sīkdatņu politiku. Lūdzam regulāri pārbaudiet sīkdatņu politiku, lai iepazītos ar tajā veiktajām izmaiņām.

Ar papildus informāciju par personas datu apstrādi aicinām iepazīties tīmekļvietnes sadaļā https://lpr.gov.lv/lv/padome-l2f3/personas-datu-apstrade-latgales-planosanas-regiona