Latvijas Banka ar uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem pārrunās finanšu pakalpojumu pieejamību Latgales reģionā

2024-07-08

Piektdien, 12. jūlijā, plkst. 13.00 Latvijas Bankas pārstāvji Rēzeknē tiksies ar Latgales reģiona uzņēmējiem, pašvaldību vadītājiem un uzņēmējdarbības un attīstības plānošanas speciālistiem, lai pārrunātu ar Latvijas ekonomikas izaugsmi saistītos jautājumus un finanšu pakalpojumu pieejamību Latgales reģionā, tostarp situāciju mājokļu kreditēšanā.

Tikšanās laikā Latvijas Bankas vadība iepazīstinās ar ekonomikas attīstības prognozēm, jaunāko analīzi par finanšu pieejamību, it īpaši reģionos, uzklausīs vietējo līderu viedokli par praktisko pieredzi finanšu pakalpojumu saņemšanā un diskutēs par veicamajiem soļiem situācijas uzlabošanā, t. sk. raugoties no reģionālo uzņēmēju un iedzīvotāju viedokļa.

Uz sarunu aicina un tajā piedalīsies Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks, padomes locekle Santa Purgaile un Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.

Tikšanās notiks 12. jūlijā plkst. 13.00 Latgales vēstniecībā “Gors”, Pils ielā 4, Rēzeknē.

Tikšanās programma

Interesenti, kuri vēlas piedalīties, aicināti reģistrēt savu dalību līdz 10. jūlijam, aizpildot pieteikuma formu. Apmeklētāju skaits ir ierobežots, tāpēc pirms ierašanās lūdzam pārliecināties, ka saņemts dalības apstiprinājums. Latvijas Banka tikšanos organizē sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu.

Mediju pārstāvjiem iespējams piedalīties sarunā klātienē, savu dalību piesakot līdz 11. jūlijam plkst. 13.00 pa tālruni 28386601.

Latvijas Bankas preses dienests
Tālr.: 67022594
presesdienests@bank.lv