Header 1

08c5d28f44971596c0a41bbf26a46a78319ab311

Esiet sveicināti Latgalē, vietā, kura ir vienmēr gatava Jūs silti uzņemt un piedāvāt lieliskas investīciju iespējas. Vietā, kuru pamatoti var uzskatīt par tiltu starp Rietumiem un Austrumiem. Latgale kā Eiropas Savienības ārējās robežas apgabals pie Krievijas un Baltkrievijas ir stratēģiska vieta, kas ir īpaši interesanta investoriem, kas vēlas attīstīt uzņēmējdarbību starp šiem valstu blokiem.

Esošā transporta infrastruktūra, rūpniecības ēkas, pieejamais un kvalificētais darbaspēks Latgali padara par pievilcīgu vietu investīciju veikšanai un turpmākai attīstīšanai ražošanas uzņēmumiem.

Sakārtotā likumdošana, speciālā ekonomiskā zona, Eiropas Savienības fondu līdzekļi, kā arī uzturēšanas atļaujas programma, ir tikai daži no instrumentiem, kas investīcijas Latgalē ļauj uzskatīt par pieejamām un efektīvām.

Pēc kārtīga darba, kārtīga atpūta. Dabas resursu un pārtikas daudzveidība piedāvās plašas kvalitatīvas atpūtas iespējas, savukārt attīstītā kultūrvide ļaus veldzēties kultūras piedāvājuma daudzveidībā.

Latgali kā vietu sava biznesa attīstīšanai ir izmantojuši daudzi Eiropas Savienības, kā arī Krievijas un citu Austrumu valstu uzņēmumi. Šī tīmekļa vietne sniegs ieskatu Latgales investīciju vidē, kā arī iepazīstinās ar aktuālākajiem investīciju objektiem.

Latgali joprojām var uzskatīt par vietu ar vēl līdz galam neizmantotu potenciālu. Nenokavē, un gūsti panākumus pie mums – Latgalē!

 

Ar cieņu,

Iveta Maļina-Tabūne

Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja

iveta.malina@latgale.lv

Twitter

11:17
Apbalvotas Latgales plānošanas reģiona uzņēmējdarbībai draudzīgākās pašvaldības https://t.co/yEGrTHMQ4Z
11:16
RT @EM_gov_lv: CFLA izsludinājusi projektu atlasi par #ESfondi #atbalstsuzņēmējiem jaunu produktu ieviešanai ražošanā: https://t.co/Pxod5ef
11:16
RT @J_Hermanis: Produktivitāte Latvijā nozaru dalījumā https://t.co/Ylkh6xlX23
11:16
RT @LatgalesRegions: Valsts svētkos pasniegtas Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas https://t.co/gGpuWkGcUa @EM_gov_lv @LIAALatvija #Latg
11:15
RT @LIAALatvija: 7.-8. decembrī norisināsies LIAA Biznesa forums 2017! Vietu skaits ierobežots. Pasteidzies reģistrēties: https://t.co/DYUk