Header 1

08c5d28f44971596c0a41bbf26a46a78319ab311

Esiet sveicināti Latgalē!

Aicinām iepazīt Latgali kā iespējamo reģionu Jūsu biznesa izaugsmes paplašināšanai un jaunu iespēju akumulēšanai!

Latgales speciālā ekonomiskā zona ir risinājums, lai uzņēmēji varētu izmantot mūsdienu ekonomikas priekšrocības un plānotie uzņēmuma izaugsmes procesi norisinātos maksimāli īsākos termiņos un ar iespējami efektīvāku valsts un pašvaldību atbalstu.

Vēlamies atzīmēt, ka Latgale kā reģions ir īpašs visā Baltijā kā gadsimtos veiksmīgi izveidojusies, pārliecinoši funkcionējoša multietniska un multikulturāla vide.

Mēs piedāvājam izmantot Jūsu biznesa attīstībai Latgales unikālo kodu, kas apvienojumā ar strauji augošo augstāko izglītību ieguvušo jauno cilvēku un, it īpaši, tehnisko un augsto tehnoloģiju jomas speciālistu īpatsvaru aktīvā darbaspēka vidū, kā arī sabalansēto un labi integrēto transporta infrastruktūras tīklu, dzelzceļa satiksmes pieejamību un ātrgaitas optisko internetu,  nodrošina auglīgu vidi plaša spektra uzņēmējdarbības izvietošanai, attīstībai un ražošanas bāzes izveidei.

Baudīsim Latgales ainavas, vēsturi, kultūras mantojumu un lieliskas iespējas ne tikai darba vidē, bet arī atpūtā visos gadalaikos!

 

Ar cieņu, Iveta Maļina – Tabūne

Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja

Latgales speciālās ekonomiskās zonas pārvaldniece

Twitter